Vážení a mlsní přátelé,

tak nějak jsem se opět rozhodl obdařit vás nějakým moudrem a vůbec mi to nechce myslet. Právě sedím nad jídelákem na zítra a marně si lámu hlavu, čím vám udělat radost. Vaše chutě jsou tak rozdílné a já bych vám hrozně rád vyhověl. Někteří máte rádi sladké, jiní zase nejedí maso, další mne nutí, aby byla každý druhý týden Dršťková polévka a mně už občas z toho jde hlava kolem. Jó a to jsem zapoměl na ty, co milují ryby v jakékoliv úpravě. Jedna krásná dáma mi dokonce řekla, zhýčkal jsi si nás tak, že jsme zmlsané, tak teď se snaž a neodmlouvej! Pro mne to znamená jedno a to, že "VÁM U NÁS CHUTNÁ" Tohle zaměstnání je svým způsobem řehole, protože né každému se člověk zavděčí, jednou je problém s obsluhou, jindy zase kuchař vstane levou nohou, ale ve finále zjišťuji, že jsem obklopen lidmi, kteří to co dělají - dělají s láskou. Tak a přestanu přemýšlet tzv. nahlas a jdu konečně dodělat ten jídelníček na zítra a vybrat tak, aby vám chutnalo. Tak již zítra a .............. dobrou chuť.

 

 

Fotogalerie Kontakty
Restaurace, kavárna, penzion
František Hrabal
Náměstí T.G.M. 130
470 01 Česká Lípa
Česká republika
Tel./fax: +420 487 522 040
info@penzion-hrabal.cz
hrabal.f@volny.cz

Penzion
penzion@uhrabala.cz

Restaurace
restaurace@uhrabala.cz

http://www.uhrabala.cz

Facebook logo

Logo Meníčka.cz
2007 | Tvorba webu Esluzby
Vítejte "U Hrabala"

Menu pro den 27.6.2016/Ladislav

Polévky:

Dršťková polévka Al:1 /847/ 25,- Kč
Hovězí vývar s masem, zeleninou a nudlemi Al:1,3,7,9 /662/ 20,- Kč

Zvýhodněné menu:

Hovězí vývar s masem, zeleninou a rýží *** 120g 120g Segedínský guláš "Speciál" servírovaný s plátky houskového knedlíku /800/ 90,-Kč

Hotová jídla:

120g Hovězí maso v kapustě a k němu bramborové knedlíky Al:1,3,12 /699/ 84,- Kč
120g Pikantní kousky vepřové krkovice s domácími špenátovými noky s anglickou slaninou Al:1,3,7,12 /880/ 84,-Kč
120g Kuřecí steak se smetanovou baby karotkou, šťouchané brambory Al:1,7 /774/ 82,- Kč
300g Marinované kuřecí špalíčky, podávané s bramborovou kaší Al: 1,3,6,7,8,9,11,13 /769/ 80,-Kč
3ks Sýrové smaženky s česnekem, bramborové hranolky, tatarská omáčka Al.:1,3,7,10 /440/ 80,-Kč
120g Segedínský guláš "Speciál" servírovaný s plátky houskového knedlíku Al.:1,3,7, /817/ 80,- Kč
300g Zeleninový salát s kousky kuřecích prsíček, nivou a vlašskými jádry, čerstvé tmavé pečivo Al.: 1,3,7 /785/ 80,-Kč

Vítejte "U Hrabala"

Českolipsko

Českolipsko patří k vyhledávaným rekreačním oblastem. Jeho atraktivnost je dána četností rozmanitých a pestrých krajinných a přírodních prvků a relativně málo narušeným životním prostředím. Jeho území pokrývají rozsáhlé lesní porosty, které zejména v severní části okresu, kde se rozkládají Lužické hory, přitahují příznivce zimních sportů do okolí Nového Boru a Kamenického Šenova. Tato oblast je dále přitažlivá i pro příznivce turistiky a cykloturistiky, je zde možnost využití přeshraničních turistických stezek do SRN. Jedná se o přechody Krompach - Oybin Hain, Krompach - Jonsdorf, Dolní Světlá - Waltersdorf a Petrovice - Lückendorf.

Více než jedna třetina území Českolipska je součástí chráněných krajinných oblastí. Do severní části okresu zasahuje CHKO Lužické hory, do západní části CHKO České Středohoří a do jižní části okresu CHKO Kokořínsko. Na území okresu se dále nachází řada maloplošně chráněných území, z nichž mezinárodního významu dosahují národní přírodní rezervace Novozámecký rybník, Břehyně - Pecopala a Jezevčí vrch. Z dalších turisticky zajímavých chráněných území nelze neupozornit alespoň na národní přírodní památku Panskou skálu u Kamenického Šenova - ukázku sloupcovitého rozpadu čediče a Peklo - kaňonovité údolí s pískovcovitými skalními útvary.

Nahoru